بعد  از دیدن انیمه Death Note پیگیر کارای آقای تتسورو آراکی بودم که دیدم انیمه جدیدی به اسم Attack on Titan می‌سازه. با دیدن قسمت‌های اولش، از انیمه خوشم اومد و دنبالش کردم بعد از اتمام فصل اول نتونستم منتظر فصل دوم باشه واسه همین ادامه داستان رو از مانگا خوندم. این کار اثر هاجیمه ایسایاما هست، خوشبختانه یک ترجمه حرفه‌ای و تمیز از طرف عزیزان سایت انیمه‌ورلد ارائه می‌شه. متاسفانه سایت انیمه‌ورلد مسدود هست واسه همین تصمیم گرفتم که همه‌ی قسمت‌های مانگا رو آپلود کنم تا هم آرشیوی برا خودم باشه و هم بکار دوستان و علاقه‌مندان مانگا بیاید. توضیحات زیر در مورد Attack on Titan از سایت ویکی‌پدیا هست. از تیم تهیه و ترجمه این مانگا تشکر می‌کنم و به‌شون خسته نباشید می‌گم.

حمله به تایتان:

حمله به تایتان (به ژاپنی: Shingeki no Kyojin)، (به انگلیسی: Attack on Titan)، مجموعه‌ی مانگای ژاپنی است که توسط هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده است. انتشار این مانگا از سپتامبر ۲۰۰۹ در مجله بساتسو شونن شروع شده است. خلاصه داستان این است که انسان‌ها مورد هجوم موجوداتی به نام تایتان هستند و تا مرز نابودی پیش می‌روند. انسان‌های باقی مانده برا محافظت از جان خود دیوارهایی می‌سازند و به مدت ۱۰۰ سال درون این دیوارها در امنیت کامل به سر می‌برند. تا زمانی که ....
حمله به تایتان موفقیت تجاری خوبی کسب کرده است. بطوری که تا پایان سال ۲۰۱۳ بیش از ۲۸ میلیون نسخه از مانگای آن به فروش رسیده  همچنین با پخش انیمه محبوبیت آن افزایش چشمگیری داشته است. البته  نقدهای بسیاری درباره داستان و طراحی آن نیز هست.

لینک‌های دانلود:

جلد ۱:

قسمت ۱

قسمت ۲

قسمت ۳

قسمت ۴

جلد ۲:

قسمت ۵

قسمت ۶

قسمت ۷

قسمت ۸

قسمت ۹

جلد ۳:

قسمت ۱۰

قسمت ۱۱

قسمت ۱۲

قسمت ۱۳

جلد ۴:

قسمت ۱۴

قسمت ۱

قسمت ۱۶

قسمت ۱۷

قسمت ۱۸

جلد ۵:

قسمت ۱۹

قسمت ۲۰

قسمت ۲۱

قسمت ۲۲

جلد ۶:

قسمت ۲۳

قسمت ۲۴

قسمت۲۵

قسمت ۲۶

جلد ۷:

قسمت ۲۷

قسمت ۲۸

قسمت ۲۹

قسمت ۳۰

جلد ۸:

قسمت ۳۱

قسمت ۳۲

قسمت ۳۳

قسمت ۳۴

جلد ۹:

قسمت ۳۵

قسمت ۳۶

قسمت ۳۷

قسمت ۳۸

جلد ۱۰:

قسمت ۳۹

قسمت ۴۰

قسمت ۴۱

قسمت ۴۲

جلد ۱۱:

قسمت ۴۳

قسمت ۴۴

قسمت ۴۵

قسمت ۴۶

جلد ۱۲:

قسمت ۴۷

قسمت ۴۸

قسمت ۴۹

قسمت ۵۰

جلد ۱۳:

قسمت ۵۱

قسمت ۵۲

قسمت ۵۳

قسمت ۵۴

جلد ۱۴:

قسمت ۵۵

قسمت ۵۶

قسمت ۵۷

قسمت ۵۸

جلد ۱۵:

قسمت ۵۹

قسمت ۶۰

قسمت ۶۱

قسمت ۶۲

جلد ۱۶:

قسمت ۶۳

قسمت ۶۴

قسمت ۶۵

قسمت ۶۶

جلد ۱۷:

قسمت ۶۷

قسمت ۶۸

قسمت ۶۹

قسمت ۷۰

جلد ۱۸:

قسمت ۷۱

قسمت ۷۲

قسمت ۷۳

قسمت ۷۴

جلد ۱۹:

قسمت ۷۵

قسمت ۷۶

قسمت ۷۷

قسمت ۷۸

جلد ۲۰:

قسمت ۷۹

قسمت ۸۰

قسمت ۸۱

قسمت ۸۲

جلد ۲۱:

قسمت ۸۳

قسمت ۸۴

قسمت ۸۵

قسمت ۸۶

جلد ۲۲:

قسمت ۸۷

قسمت ۸۸

قسمت ۸۹

قسمت ۹۰

جلد ۲۳:

قسمت ۹۱

قسمت ۹۲

قسمت ۹۳

قسمت ۹۴

جلد ۲۴:

قسمت ۹۵

قسمت ۹۶

قسمت ۹۷

قسمت ۹۸

جلد ۲۵:

قسمت ۹۹

قسمت ۱۰۰

قسمت ۱۰۱

قسمت ۱۰۲

جلد ۲۶:

قسمت ۱۰۳

قسمت ۱۰۴

قسمت ۱۰۵

قسمت ۱۰۶

جلد ۲۷: قسمت ۱۰۷ قسمت ۱۰۸ قسمت ۱۰۹ قسمت ۱۱۰

پ‌ن: دوستان متاسفانه بخاطر گرفتاری‌های کاری و درسی در این مدت نتوستم به ترجمه برسم، از امروز سعی می کنم ترجمه این سه چپتر باقی‌مونده رو تا اومدن چپتر ۱۰۸ تموم کنم، فعلا لینک مانگای انگلیسی رو براتون می ذارم. همچنین یکی از عزیزان زحمت ترجمه چپتر ۱۰۶ رو کشیده‌اند و در قسمت کامنت‌ها گذاشته‌اند و هم اون لینک رو می گذارم از صبوری و همراهی‌تان متشکرم و یک تشکر ویژه از آقای Ali بخاطر ترجمه.

دانلود ترجمه قسمت ۱۰۶، ترجمه Ali.

  گروه تلگرام انیمه و مانگای حمله به تایتان

یکی از دوستان یه گروه درست کرده برا بحث و گفتگو در مورد انیمه و مانگا، عضو بشید و براحتی تبادل نظر کنید، البته اینجا رو هم فراموش نکنید چشمک

۹۷/۰۵/۳۱: دوستان بر خلاف قولی که داده بودم نتونستم ترجمه رو تموم کنم ( البته دو قسمت رو ترجمه کردم ولی ویرایش‌شون مونده)یکی از دوستان ترجمه تیم انیم‌ورد رو برام فرستاده، گویی این گروه باز هم فعالیت دارند، که بسی جای خوشحالی دارد و  امیدوارم دوباره سایت‌شون راه بندازند. ترجمه گروه انیم‌ورد می‌ذارم. احیانا اگه از مترجمین و یا دست‌اندرکاران این ترجمه‌ها راضی نبودند اطلاع بدهند تا حذف کنم. 

دانلود مانگای انگلیسی 

تاپیک ترجمه مانگا

ویکی‌پدیای فراسی